نوشته های مرتبط
3 دیدگاه
آرمان رجب زاده

اگه به D&D رول پلی علاقه دارید. ما داریم سعی میکنیم که این کامیونیتی دور هم جمع کنیم در فضای دوستانه و فعال و امن. این سرور دیسکورد ما هست که بیش از ۵۰۰ عضو داره و از بازی کردن آنلاین و حضوری تا فعالیت های دیگه داریم. لینک سرور دیسکورد :
https://discord.gg/YjMKYHG

سلام
میخواستم بدونم dm
یه چیزی میزاره جلوش که از بقیه یه سری چیزا پنهان باشه
اون پشت چیه وسایل dm چین
من ب تازه میخوام یاد بگیرم ولی چون تو اطراف کسی با بازی آشنا نیست مجبورم همین اول dm بشم

اون پشت میتونه تاس، یادداشت، لپ‌تاپ یا هر چیزی که به دی‌ام کمک میکنه باشه. حتی میتونه چیزی هم در کار نباشه و دی‌ام جلوی همه تاس بریزه.
بزرگترین پیشنهادی که برای دی‌امی میتونم بکنم اینه که «انجامش بده!». به این معنی که صبر نکن تا همه‌چیز رو یاد بگیری و بعد دی‌ام بشی، یا فکر نکنی که دی‌ام بودن کاریه که فقط آدمای حرفه‌ای در ازای دستمزد میتونن انجام بدن. دی‌ام بودن چیزیه که هر پلیر یک روزی باید امتحان کنه، شاید خوش بگذره.
چندتا از دوستات رو دور هم جمع کن و براشون بازی اجرا کن، به همین سادگی. اولش یکم سخته، ولی دستتون میاد که چه کاری خوبه و چه کاری خوب نیست. خیلی خوبه که قراره این کار رو بکنی، بیشتر ما هم همینجوری شروع کردیم
اگر انگلیسیتون خوبه، کتاب DMG رو بخونید و ویدیوهای matt colville رو ببینید. اگر خوب نیست، عیبی نداره و بدون این‌ها هم میشه. امیدوارم تو آینده بتونم محتوا برای آموزش دی‌ام‌ها هم درست کنم

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *